U nás pro velkoobchodní ceny nemusíte mít IČO, stačí se ZAREGISTROVAT

Tepelná izolace ISOVER PIANO TWIN 10/5 50 mm (15 m2/bal.)

Neohodnoceno
Značka: ISOVER

Role ze skleněných vláken, do příček, konstrukcí stropů, podhledů a nezatížených podlah, zvyšuje zvukově izolační schopnosti, objemová hmotnost 15 kg/m3, součinitel tepelné vodivosti Lamb.D 0,037 W.m-1.K-1, šířka 625 mm, tloušťka 2×50 mm, 15 m2/bal.

Dostupnost Na dotaz
850 Kč / ks 56,67 Kč / 1 m2
Tepelná izolace ISOVER PIANO TWIN 10/5 50 mm (15 m2/bal.)
Neohodnoceno
Značka: ISOVER
Doprava po celé ČR
Doprava po celé ČR
po celé ČR, pohodlně, až k Vám
Český dodavatel
Český dodavatel
Můžeme Vám zaručit kvalitu zboží
Zaregistrujte se
Zaregistrujte se
a získejte nejnižší ceny

Role ISOVER PIANO jsou vhodné jako tepelné, zvukové a nezatížené izolace pro zabudování do lehkých konstrukcí příček. V obytných, administrativních budovách, v podkroví, hotelích, nemocnicích a v průmyslových budovách Isover PIANO zvýší zvukoizolační schopnosti konstrukce (může být dosaženo zlepšení neprůzvučnosti až o 18 dB), zvláště při zaplnění celé šířky dutiny (o 5 až 7 dB vyšší neprůzvučnost oproti polovičnímu zaplnění dutiny). Vlákna jsou po celém povrchu hydrofobizována. Izolaci je nutné v konstrukci chránit vhodným způsobem (opláštění příček, další vrstvy konstrukce).

 

 Zaregistrujte se a získejte ještě lepší ceny.

 https://www.own-stavebniny.cz/registrace/

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Příčky
tloušťka: 50 mm šířka: 625 mm délka: 12000 mm balení: 15 m² materiál: MW – skelná minerální vlákna barva: žlutá hrana: rovná objemová hmotnost: 15 kg/m³ deklarovaný součinitel tepelné vodivosti: 0,037 W/mK faktor difuzního odporu: 1 reakce na oheň: A1 zna: